Areál Karvánky

rezervace

Areál vodního lyžování a wakeboardingu Wake/Karvánky najdete mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. V areálu jsou dva vodní vleky, jeden zajišťuje bezpečnou jízdu pro začátečníky po otevřené hladině zcela bez překážek. Druhý vlek pro pokročilé je naopak nabitý pěti překážkami různých obtížností a navíc má lana ve výšce 9 metrů, což zajišťuje skvělou výšku a délku při air tricích z vody.

GPS: 49°13'49.7"N 14°43'07.8"E

Překážky

Na „velkém“ vleku je umístěno celkem 5 překážek různých úrovní náročnosti.

Malý kicker – šíře 2m, výška 1,2 m, délka nájezdu 4,5 m. Velký kicker – šíře 3m, výška 1,2 m, délka nájezdu 5 m.
Rail – délka 12 m. Fun box – délka vyšší části 21 m.
Pussy box – délka 21 m, výška 0,6m, šíře 0,75 m.

Součástí našeho areálu je také venkovní posilovna a trampolína. Tyto „atrakce“ slouží především jako prevence před natažením svalů a podobnými úrazy během samotné jízdy. Dále u nás můžete vyzkoušet paddleboarding.

Další aktivity

Vleky se nachází přímo v areálu kempu ATC Karvánky. Je zde tedy možné využít přenocování v chatkách, stanech či karavanech. Samozřejmostí je možnost občerstvení, dále pak hřiště na beach volejbal, dětské hříště a asfaltové hřiště na síťové sporty. V plánu je venkovní posilovna a trampolína. Kemp Karvánky se díky wakeboardingu a další škále možných aktivit stal výborným místem pro pořádání různých oslav, či firemních teambuildingů.

Telefonní kontakty

725 333 780721 130 580