Areál Seč

Areál pro wakeboarding a vodní lyžování Wake/Seč je situován nedaleko města Seč v okrese Chrudim. Díky nové turistické trase je přímo propojen s moderním kempem Autokemp Seč Pláž vzdáleném cca 250m.

Areál pro wakeboarding a vodní lyžování se nachází v krásném prostředí vodní nádrže Seč. Ta je součástí CHKO Železné hory. Přehrada slouží k letní rekreaci návštěvníků z celé republiky. Nad vodní plochou sečské přehrady se tyčí zříceniny dvou hradů - Oheb a Vildštejn. V okolí vodní plochy je mnoho rekreačních zařízení s ubytovacími a stravovacími kapacitami a podnikových a soukromých chat.

Parkování: Vaše auto můžete nechat na prostorném parkovišti cca 200m od areálu Wake/Seč. O víkendech je hlídáno a provozováno městem Seč.

GPS: 49°50'20.653"N, 15°39'19.138"E

Překážky

Pokročilejším jezdců jsou k dispozici kvalitní plovoucí překážky – kicker a rail. Jejich provedení dovoluje rychlou instalaci a tím přizpůsobení prostoru jízdy dle požadavků a schopností jezdců. Naše překážky jsou vyrobeny v celoplastovém provedení, bez dalších přídavných materiálů. Díky tomu nejsou zvlněné. Použité jakostní plasty mají velmi nízký koeficient tření, takže se Vám nestane, že se překážce zpomalíte.

Venkovní tělocvična

Před vlastní jízdou je dobré se protáhnout a rozehřát. Proto je náš areál vybaven venkovní tělocvičnou. Byla navržena s cílem ideálního rozcvičení partií důležitých pro wakeboarding a vodní lyžování. Naše obsluha Vám ráda poradí a předvede základní cviky.

Občerstvení a posezení

Posezení s občerstvením je situováno tak, abyste měli stále výhled na dráhu vleku.

Ceník

Permanentky

typ permanentky bez vybavení s vybavením
červenec - srpen 5000,- 7500,-
5 × 1 hodina celý vlek 3750,- 4500,-

Jízdné

typ jízdného cena
"INTENSIVE DRIVING"
wakeboarding - 1 osoba / 30 minut
550 Kč
"GROUP RIDE"
wakeboarding - vlek / 1 hodina
1100 Kč

Půjčovna vybavení

vybavení cena / 1 hodina
wakeboard 100,-
lyže 100,-
neoprén 50,-
paddleboard 200,-